Výsledky JET Pinec Cup 2019
Výsledky JET Pinec Cup 2019 | |||||
Skupina A | |||||
Radek Kubálek - Tomáš Fikr | 11:4 | 11:6 | |||
Libor Bartošek - Micin Hensl | 9:11 | 7:11 | |||
Tomáš - Libor | 6:11 | 3:11 | |||
Radek - Libor | 11:9 | 11:5 | |||
Tomáš - Micin | 11:6 | 10:12 | 10:12 | ||
Radek - Micin | 11:2 | 11:2 | |||
Radek 3 b, Micin 2b, Libor 1b., Tomáš 0b | |||||
Skupina B | |||||
Bogo Hensl - Milan Navrátil | 8:11 | 6:11 | |||
Radek Dračka - Kočka Stenzl | 11:5 | 11:4 | |||
Milan - Radek | 11:3 | 11:4 | |||
Bogo - Radek | 13:11 | 14:12 | |||
Milan - Kočka | 11:3 | 14:12 | |||
Bogo - Kočka | 11:5 | 11:3 | |||
Milan 3b, Bogo 2b, Radek 1b, Kočka 0b | |||||
Skupina C | |||||
Jarda Červinek - Jirka Elfmark | 11:1 | 11:6 | |||
Martina Dračková - Jirka Elfmark jun. | 11:9 | 12:10 | |||
Jirka - Martina | 11:8 | 13:11 | |||
Jarda - Martina | 11:2 | 11.2 | |||
Jirka - Jirka jun. | 11:5 | 11:4 | |||
Jarda - Jirka jun. | 11:4 | 11:5 | |||
Jarda 3b, Jirka 2b, Martina 1b, Jirka jun. 0b | |||||
Skupina D | |||||
Tomáš Reich - Petr Jarkovský | 11.3 | 11:8 | |||
Malásek Fikr - Bena Navrátil | 11.2 | 11:9 | |||
Tomáš Reich - Mylis Zemánek | 11:3 | 11:4 | |||
Petr - Malásek | 6:11 | 11:6 | 11:7 | ||
Bena - Mylis | 11:8 | 11:7 | |||
Tomáš - Malásek | 11:6 | 11:9 | |||
Petr - Bena | 6:11 | 11:8 | 11:9 | ||
Mylis - Malásek | 3.11 | 5.11 | |||
Tomáš - Bena | 9.11 | 11:7 | 11:5 | ||
Petr - Mylis | 11:8 | 9.11 | 11:5 | ||
Tomáš 4, Petr 3b, Malásek 2b, Bena 1b, Mylis 0b | |||||
Skupina E | |||||
Míra Muselík - Karel Kalášek | 11.1 | 11:5 | |||
Rosťa Weber - Richard Zemánek | 11:7 | 11:8 | |||
Karel - Rosťa | 6.11 | 8:11 | |||
Míra - Rosťa | 11:6 | 11:4 | |||
Karel - Richard | 11:7 | 9:11 | 7:11 | ||
Míra - Richard | 11:1 | 11:3 | |||
Míra 3b, Rosťa 2b, Richard 1b, Karel 0b | |||||
Čtvrtfinále | |||||
Bogo - Jirka st. | 11:5 | 11:5 | |||
Micin - Rosťa | 8.11 | 6:11 | |||
Radek K. - Míra | 6:11 | 7:11 | |||
Petr - Jarda | 6:11 | 11:5 | 8:11 | ||
Tomáš - Bogo | 8:11 | 9:11 | |||
Rosťa - Milan | 10:12 | 7:11 | |||
Semifinále | |||||
Míra - Jarda | 11:6 | 11:6 | |||
Bogo - Milan | 6:11 | 4:11 | |||
O 3.místo | |||||
Bogo - Jarda | 11:6 | 11:6 | |||
Finále | |||||
Míra - Milan | 11:3 | 11:7 | |||
Konečné pořadí turnaje: | |||||
1. Míra Muselík | |||||
2. Milan Navrátil | |||||
3. Bogo Hensl | |||||
4. Jarda Červínek | |||||
5.-10. Radek Kubálek | |||||
5.-10. Petr Jarkovský | |||||
5.-10. Tomáš Reich | |||||
5.-10. Rosťa Weber | |||||
5.-10. Micin Hensl | |||||
5.-10. Jirka elfmark st. | |||||
11.-15. Martina Dračková | |||||
11.-15. Libor Bartošek | |||||
11.-15. Richard Zemánek | |||||
11.-15. Malásek Fikr | |||||
11.-15. Radek Dračka | |||||
16.-21. Jirka Elfmark jun. | |||||
16.-21. Karel Kalášek | |||||
16.-21. Bena Navrátil | |||||
16.-21. Kočka Stenzl | |||||
16.-21. Tomáš Fikr | |||||
16.-21. Mylis Zemánek | |||||
O šampáňo útěchy | |||||
Jirka ml.- Bena | 5.11 | 4:11 | |||
Kočka - Karel | 7:11 | 8:11 | |||
Libor - Richard | 6.11 | 7:11 | |||
Karel - Malásek | 9.11 | 9:11 | |||
Martina - Tomáš F. | 8.11 | 9:11 | |||
Bena - Radek D. | 11:7 | 8:11 | 4:11 | ||
Semifinále | |||||
Richard - Malásek | 9:11 | 9:11 | |||
Tomáš F. - Radek D. | 9:11 | 11:9 | 4:11 | ||
Finále | |||||
Radek D. - Malásek | 11:8 | 11:9 | |||
Čtyřhra: | |||||
Bena / Mirek - Raketa / Radek D. | 11:6 | 11:7 | |||
Micin / Rosťa - Karel / Jirka st. | 11:8 | 12:10 | |||
Malásek/Bogo - Jarda/Petr | bez boje J/P | ||||
Milan / Kočka - Libor/Méďa | 11:7 | 8:11 | 11:7 | ||
Pravá strana pavouka | |||||
Bena/Mirek - Micin/Rosťa | 11:5 | 13:11 | |||
Jarda/Petr - Milan/Kočka | 9:11 | 7:11 | |||
Ben/Mirek - Milan/Kočka | 8:11 | 7:11 | |||
Levá strana pavouka | |||||
Raketa/Radek - Karel/Jirka st. | 11:8 | 11:6 | |||
Malásek/Bogo - Libor/Méďa | 11:4 | 11:6 | |||
Raketa/Radek - Jarda/Petr | 11:9 | 11:9 | |||
Malásek/Bogo - Rosťa/Micin | 11:9 | 11:9 | |||
Raketa/Radek - Bogo/Malásek | 11:8 | 13:15 | 11:3 | ||
Raketa/Radek - Bena/Mirek | 8:11 | 8:11 | |||
Finále | |||||
Milan/Kočka - Bena/Mirek | 8:11 | 10:12 | 7:11 | ||
Konečné pořadí turnaje čtyřher: | |||||
1. Milan Navrátil / Kočka Stenzl | |||||
2. Bena Navrátil / Míra Muselík | |||||
3. Raketa Kubálek / Radek Dračka | |||||
4. Malásek Fikr / Bogo Hensl | |||||
5.-6. Petr Jarkovský / Jarda Červinek | |||||
5.-6. Rosťa Weber / Micin Hensl | |||||
7.-8. Libor Bartošek / Méďa Fikr | |||||
7.-8. Karel Kalášek / Jirka Elfmark st. |
Komentáře
Přehled komentářů
Zatím nebyl vložen žádný komentář