Výsledky - JET Tenis Cup 2021
22. 7. 2021
Skupina A muži | ||||
Jména hráčů | ||||
Bogo Hensl | ||||
Kučera Petr | ||||
Elfmark Jura ml. | ||||
Fikr Tomáš | ||||
Bogo - Petr | 3:7 | 7:3 | 1:5 | |
Jura - Tomáš | 8:6 | 7:2 | ||
Bogo - Jura | 7:5 | 4:7 | 5:0 | |
Petr - Tomáš | 1:7 | 5:7 | ||
Bogo - Tomáš | 7:2 | 7:2 | ||
Petr - Jura | 7:5 | 11:9 | ||
Pořadí skupiny A : Petr 3b., Bogo 2b., Jura 1b., Tomáš 0b. | ||||
Skupina B muži | ||||
Jména hráčů | ||||
Kubálek Raketa | ||||
Jarkovský Petr | ||||
Kubálek Radek ml. | ||||
Brandes Valtr | ||||
Raketa - Petr | 5:7 | 7:2 | 3:5 | |
Radek - Valtr | 5:7 | 0:7 | ||
Raketa - Radek | 7:3 | 7:2 | ||
Petr - Valtr | 5:7 | 7:4 | 7:5 | |
Raketa - Valtr | 3:7 | 7:2 | 5:3 | |
Petr - Radek | 7:3 | 9:7 | ||
Pořadí skupiny B : Petr 3b, Raketa 2b, Valtr 1b., Radek 0b. | ||||
Skupina C muži | ||||
Jména hráčů | ||||
Zemánek Mylis | ||||
Kučera Honza | ||||
Škrabal Karel | ||||
Mylis - Honza | 2:7 | 7:2 | 6:4 | |
Mylis - Karel | 7:4 | 1:7 | 1:5 | |
Honza - Karel | 7:9 | 3:7 | ||
Pořadí skupiny C : Karel 2b., Mylis 1b., Honza 0b. | ||||
Skupina D muži | ||||
Jména hráčů | ||||
Schuppler Svaťa | ||||
Stenzl Kočka | ||||
Ryp Alyn | ||||
Červínek Jarda | ||||
Svaťa - Kočka | 7:1 | 7:4 | ||
Alyn - Jarda | 2:7 | 1:7 | ||
Svaťa - Alyn | 7:3 | 7:3 | ||
Kočka - Jarda | 8:10 | 7:5 | 1:5 | |
Svaťa - Jarda | 7:3 | 6:8 | 5:1 | |
Kočka - Alyn | 8:6 | 8:6 | ||
Pořadí skupiny D : Svaťa 3b., Jarda 2., Kočka 1b, Alyn 0b. | ||||
Osmifinále: | ||||
Jarda Červinek - Rosťa Weber (1) | 4:7 | 4:7 | ||
Opička Továrek (4) - Mylis Zemánek | 7:1 | 1:7 | 5:0 | |
Libor Bartošek (3) - Raketa Kubálek | 7:5 | 7:2 | ||
Karel Kalášek (2) - Bogo Hensl | 7:5 | 7:4 | ||
Čtvrtfinále: | ||||
Petr Kučera - Rosťa Weber | 5:7 | 0:7 | ||
Opička Továrek - Petr Jarkovský | 7:2 | 7:3 | ||
Karel Škrabal - Libor Bartošek | 6:8 | 0:7 | ||
Svaťa Schuppler - Karel Kalášek | 1:7 | 3:7 | ||
Semifinále: | ||||
Rosťa Weber - Opička Továrek | 7:1 | 7:3 | ||
Karel Kalášek - Libor Bartošek | 7:4 | 7:5 | ||
O 3 místo: | ||||
Opička Továrek - Libor Bartošek | 7:9 | 4:7 | ||
Finále: | ||||
Rosťa Weber - Karel Kalášek | 7:5 | 2:7 | 8:6 | |
Konečné pořadí turnaje: | ||||
1. Rosťa Weber | ||||
2. Karel Kalášek | ||||
3. Libor Bartošek | ||||
4. Opička Továrek | ||||
5.-8. Petr Kučera | ||||
5.-8. Karel Škrabal | ||||
5.-8. Petr Jarkovský | ||||
5.-8. Svaťa Schuppler | ||||
9.-12. Bogo Hensl | ||||
9.-12. Mylis Zemánek | ||||
9.-12. Raketa Kubálek | ||||
9.-12. Jarda Červinek | ||||
13.-16. Honza Kučera | ||||
13.-16. Jura Elfmark ml. | ||||
13.-16. Kočka Stenzl | ||||
13.-16. Valt Brandes | ||||
17.-19. Alyn Ryp | ||||
17.-19. Tomáš Fikr | ||||
17.-19. Radek Kubálek ml. |
Komentáře
Přehled komentářů
Zatím nebyl vložen žádný komentář