Výsledky JET Tenis Cup 2018
18. 7. 2018
Kvalifikace - Skupina A | |||||||
Hráč č. | Jména hráčů | ||||||
A1 | Lukáš Žouželka | ||||||
A2 | Petr Jarkovský | ||||||
A3 | Milan Navrátil | ||||||
A4 | Jarda Červinek | ||||||
Utkání skupiny A | |||||||
Hráči | Jména hráčů | Výsledky setů | |||||
Lukáš - Petr | 1:7 | 7:4 | 0:5 | ||||
Milan - Jarda | 7:5 | 7:2 | |||||
Lukáš - Milan | 3:7 | 2:7 | |||||
Jarda - Petr | 5:7 | 7:3 | 2:5 | ||||
Milan - Petr | 7:5 | 7:5 | |||||
Jarda - Lukáš | 7:4 | 7:3 | |||||
Tabulka skupiny A | |||||||
Postup | Jméno hráče | Body | Skóre | ||||
1 | Milan | 3 | |||||
2 | Petr | 2 | |||||
3 | Jarda | 1 | |||||
4 | Lukáš | 0 |
Skupina A muži | ||||||
Jména hráčů | ||||||
Tomáš Reich | ||||||
Radek Kubálek | ||||||
Karel Škrabal | ||||||
Petr Jarkovksý | ||||||
Utkání skupiny A | ||||||
Číslo utkání | Jména hráčů | Výsledky setů | ||||
Tomáš - Radek | 7:4 | 7:4 | ||||
Karel - Petr | 7:4 | 7:5 | ||||
Tomáš - Karel | 3:7 | 6:8 | ||||
Radek - Petr | 4:7 | 3:7 | ||||
Tomáš - Petr | 7:4 | 7:4 | ||||
Radek - Karel | 5:7 | 0:7 | ||||
Tabulka skupiny A | ||||||
Umístění | Jméno hráče | Body | Skóre | |||
PA1 | Karel | 3 | ||||
PA2 | Tomáš | 2 | ||||
PA3 | Petr | 1 | ||||
PA4 | Radek | 0 | ||||
Skupina B muži | ||||||
Jména hráčů | ||||||
Rosťa Weber | ||||||
Bogo Hensl | ||||||
Tomáš Fikr | ||||||
Milan Navrátil | ||||||
Utkání skupiny B | ||||||
Číslo utkání | Jména hráčů | Výsledky setů | ||||
Rosťa-Bogo | 7:4 | 7:5 | ||||
Tomáš-Milan | 3:7 | 7:4 | 0:5 | |||
Rosťa - Tomáš | 7:4 | 7:2 | ||||
Bogo - Milan | 8:6 | 7:5 | ||||
Rosťa - Milan | 7:3 | 7:4 | ||||
Bogo - Tomáš | 9:7 | 7:5 | ||||
Tabulka skupiny B | ||||||
Umístění | Jméno hráče | Body | Skóre | |||
PB1 | Rosťa | 3 | ||||
PB2 | Bogo | 2 | ||||
PB3 | Milan | 1 | ||||
PB4 | Tomáš | 0 | ||||
Skupina C muži | ||||||
Jména hráčů | ||||||
Karel Kalášek | ||||||
Jirka Elfmark | ||||||
Mylis Zemánek | ||||||
Kočka Stenzl | ||||||
Utkání skupiny C | ||||||
Číslo utkání | Jména hráčů | Výsledky setů | ||||
Karel - Jirka | 7:3 | 7:1 | ||||
Mylis - Kočka | 7:4 | 7:3 | ||||
Karel - Mylis | 7:1 | 7:1 | ||||
Jirka - Kočka | 5:7 | 9:7 | 3:5 | |||
Karel - Kočka | 7:1 | 7:1 | ||||
Jirka - Mylis | 4:7 | 7:5 | 3:5 | |||
Tabulka skupiny C | ||||||
Umístění | Jméno hráče | Body | Skóre | |||
PC1 | Karel | 3 | ||||
PC2 | Mylis | 2 | ||||
PC3 | Kočka | 1 | ||||
PC4 | Jirka | 0 | ||||
Skupina D muži | ||||||
Jména hráčů | ||||||
Dušan Továrek | ||||||
Dušánek Ryp | ||||||
Svaťa Schuppler | ||||||
Libor Bartošek | ||||||
Utkání skupiny D | ||||||
Číslo utkání | Jména hráčů | Výsledky setů | ||||
Dušan - Dušánek | 8:6 | 4:7 | 5:2 | |||
Svaťa - Libor | 4:7 | 2:7 | ||||
Dušan - Svaťa | 7:4 | 7:3 | ||||
Dušínek - Libor | 4:7 | 2:7 | ||||
Dušan - Libor | 4:7 | 5:7 | ||||
Dušánek - Svaťa | 3:7 | 7:4 | 5:7 | |||
Tabulka skupiny D | ||||||
Umístění | Jméno hráče | Body | Skóre | |||
PD1 | Libor | 3 | ||||
PD2 | Dušan | 2 | ||||
PD3 | Svaťa | 1 | ||||
PD4 | Dušánek | 0 |
HARMONOGRAM FINÁLOVÝCH UTKÁNÍ : | |||||
Utkání | Soupeři | Jména soupeřů | Výsledek | ||
QF1 | A1 - D2 | Karel Škrabal - Dušan Továrek | 7:3 | 7:4 | |
QF2 | C2 - B1 | Mylis Zemánek - Rosťa Weber | 4:7 | 2:7 | |
QF3 | C1 - B2 | Karel Kalášek - Bogo Hensl | 7:5 | 7:0 | |
QF4 | A2 - D1 | Tomáš Reich - Libor Bartošek | 7:1 | 7:2 | |
SF1 | Karel Š. - Rosťa | 7:2 | 4:7 | 5.2 | |
SF2 | Karel K. - Tomáš | 1:7 | 3:7 | ||
o 3M | Karel K. - Rosťa | 4:7 | 4:7 | ||
F | Karel Š. - Tomáš | 5:7 | 4:7 | ||
Konečné pořadí turnaje | |||||
1.místo | Tomáš Reich | ||||
2.místo | Karel Škrabal | ||||
3.místo | Rosťa Weber | ||||
4.místo | Karel Kalášek | ||||
5.-8.místo | Dušan Továrek | ||||
Mylis Zemánek | |||||
Bogo Hensl | |||||
Libor Bartošek | |||||
9.-12.místo | Petr Jarkovský | ||||
Kočka Stenzl | |||||
Milan Navrátil | |||||
Svaťa Schuppler | |||||
13.-16.místo | Tomáš Fikr | ||||
Radek Kubálek | |||||
Jirka Elfmark | |||||
Dušan Ryp | |||||
17.-18.místo | Jarda Červinek | ||||
Lukáš Žouželka | |||||
Komentáře
Přehled komentářů
Zatím nebyl vložen žádný komentář