Výsledky JET Tenis Cup 2023
Skupina A | ||||
Jména hráčů | ||||
Libor Bartošek | ||||
Jirka Elfmark jun. | ||||
Alin Ryp | ||||
Petr Jarkovský | ||||
Libor - Alin | 7:1 | 7:2 | ||
Jirka - Petr | 5:7 | 2:7 | ||
Libor - Jirka | 7:4 | 7:4 | ||
Alin - Petr | 0:7 | 1:7 | ||
Libor - Petr | 7:4 | 7:4 | ||
Alin - Jirka | 1:7 | 4:7 | ||
Pořadí skupiny A : Libor 3b., Petr 2b., Jirka 1b., Alin 0 b. | ||||
Skupina B | ||||
Jména hráčů | ||||
Raketa Kubálek | ||||
Mycin Hensl | ||||
Tomáš Ryp | ||||
Kočka Stenzl | ||||
Raketa - Mycin | 7:3 | 7:0 | ||
Tomáš - Kočka | 7:4 | 7:3 | ||
Raketa - Tomáš | 3:7 | 5:7 | ||
Mycin - Kočka | 3:7 | 4:7 | ||
Raketa - Kočka | 7:4 | 8:6 | ||
Mycin - Tomáš | 8:10 | 3:7 | ||
Pořadí skupiny B : Tomáš 3b., Raketa 2b., Kočka 1b., Mycin 0 b. | ||||
Skupina C | ||||
Jména hráčů | ||||
Bogo Hensl | ||||
Jarda Červinek | ||||
Radek Kubálek ml. | ||||
Lukáš Žouželka | ||||
Bogo - Jarda | 7:3 | 8:10 | 5:2 | |
Radek - Lukáš | 1:7 | 7:5 | 2:5 | |
Bogo - Radek | 7:2 | 7:2 | ||
Jarda - Lukáš | 7:9 | 7:5 | 5:2 | |
Bogo - Lukáš | 7:1 | 7:3 | ||
Jarda - Radek | 7:5 | 7:3 | ||
Pořadí skupiny C : Bogo 3b., Jarda 2b., Lukáš 1b., Radek 0 b. | ||||
Skupina D | ||||
Jména hráčů | ||||
Mylis Zemánek | ||||
Vojta Ryp | ||||
Tomáš Fikr | ||||
Mylis - Vojta | 7:5 | 3:7 | 1:5 | |
Mylis - Tomáš | 4:7 | 7:9 | ||
Vojta - Tomáš | 7:5 | 10:8 | ||
Pořadí skupiny D : Vota 2 b., Tomáš 1b., Mylis 0.b | ||||
Osmifinále: | ||||
Tomáš Fikr - Tomáš Reich | 3:7 | 4:7 | ||
Karel Škrabal - Jarda Červinek | 7:4 | 8:6 | ||
Raketa Kubálek - Karel Kalášek | 6:8 | 2:7 | ||
Rosťa Weber - Petr Jarkovský | 6:8 | 12:10 | 9:7 | |
Čtvrtfinále: | ||||
Libor Bartošek - Tomáš Reich | 8:6 | 7:4 | ||
Karel Škrabal - Tomáš Ryp | 7:5 | 12:10 | ||
Bogo Hensl - Karel Kalášek | 3:7 | 5:7 | ||
Rosťa Weber - Vojta Ryp | 7:4 | 7:2 | ||
Semifinále: | ||||
Libor Bartošek - Karel Škrabal | 1:7 | 7:4 | 5:0 | |
Karel Kalášek - Rosťa Weber | 5:7 | 6:8 | ||
O 3 místo: | ||||
Karel Kalášek - Karel Škrabal | 7:1 | 7:3 | ||
Finále: | ||||
Libor Bartošek - Rosťa Weber | 7:5 | 7:4 | ||
Konečné pořadí turnaje: | ||||
1. Libor Bartošek | ||||
2. Rosťa Weber | ||||
3. Karel Kalášek | ||||
4. Karel Škrabal | ||||
5.-8. Tomáš Reich | ||||
5.-8. Vojta Ryp | ||||
5.-8. Bogo Hensl | ||||
5.-8. Tomáš Ryp | ||||
9.-12. Tomáš Fikr | ||||
9.-12. Jarda Červinek | ||||
9.-12. Raketa Kubálek | ||||
9.-12. Petr Jarkovský | ||||
13.-16. Mylis Zemánek | ||||
13.-16. Jura Elfmark ml. | ||||
13.-16. Kočka Stenzl | ||||
13.-16. Lukáš Žouželka | ||||
17.-19. Radek Kubálek ml. | ||||
17.-19. Alin Ryp | ||||
17.-19. Mycin Hensl |
Komentáře
Přehled komentářů
Zatím nebyl vložen žádný komentář